Czy wiecie, że pierwszy finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się 3 stycznia 1993 roku? Przez te lata również w Mysłowicach setki wolontariuszy wychodziły na ulice, by wspólnie kwestować na konkretny, medyczny cel. Specjalnie dla Was przejrzeliśmy miejskie archiwum, abyście mogli sobie przypomnieć Orkiestrowe szaleństwo na przestrzeni lat.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












