Urząd Skarbowy w Mysłowicach zaprasza przedsiębiorców na spotkanie informacyjne w ramach ogólnopolskiej akcji „Nie bądź jeleń, weź paragon”. Urzędnicy skupią się przede wszystkim na obowiązku posiadania przez przedsiębiorców kas fiskalnych i ewidencjonowania obrotów przy ich pomocy.

Udział w spotkaniu może wziąć każdy chętny przedsiębiorca. Z kolei urzędnicy do udziału zachęcają szczególnie osoby fizyczne rozpoczynające działalność gospodarczą. Celem spotkania jest przybliżenie praw i obowiązków podatników wynikających z obowiązujących przepisów prawa podatkowego w tym obowiązek posiadania kas fiskalnych. Ponadto urzędnicy przedstawią zalety składania zeznań podatkowych przez internet, a także uświadomią o konsekwencjach skarbowych wobec podatników uchylających się od wypełnienia obowiązków podatkowych.

Spotkanie odbędzie się 17 – go lutego, o godzinie 15.00 w Urzędzie Skarbowym przy ulicy Mickiewicza. Osoby zainteresowane udziałem, proszone są o telefoniczne potwierdzenie przybycia pod nr tel: 32-317-23-24.