fot..ilustracyjne /arch.itvm

Swoje plany na zapewnienie w ferie rozrywki małym mysłowiczanom przedstawiły już takie miejskie jednostki jak Mysłowicki Ośrodek Kultury czy Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, ale pomysły na ten zimowy czas ma dla nich także Miejska Biblioteka Publiczna. Zajęcia literacko-plastyczne, teatralne, spotkania z grami planszowymi, zabawy taneczne i oczywiście czytelnicze warsztaty – co jeszcze zaplanowały poszczególne filie?

Z zajęć będą mogły skorzystać dzieciaki z różnych zakątków miasta – szereg atrakcyjnych warsztatów przygotowano w bibliotece głównej i dziewięciu filiach.

Pełna lista jest imponująca i różnorodna, szczegóły dotyczące najbliższej Wam filii bibliotecznej znajdziecie TUTAJ. Pośród najciekawszych punktów wymienić można by “Tajemnicze ślady na śniegu”, czyli zajęcia edukacyjne z psem, Bal karnawałowy u Królowej Zimy, zajęcia z funkcjonariuszami straży miejskiej “Bezpieczni w domu, na ulicy, w szkole i w sieci” czy warsztaty dotyczące przesądów funkcjonujących w polskiej tradycji.