W ubiegłym tygodniu drużyna funkcjonariuszy mysłowickiego aresztu brała udział w XVI Mistrzostwach w Piłce Nożnej Halowej o Puchar Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Katowicach. Mysłowiccy funkcjonariusze rozegrali 6 meczy, wygrywając 4 z nich i jeden remisując. W sumie zdobyli 11 bramek.
Wspaniałą grą i zaangażowaniem wywalczyli oni III miejsce w turnieju. Jak co roku, sportowe zmagania odbywały się w przyjacielskiej atmosferze zapewniając uczestnikom i kibicom wiele pozytywnych wrażeń i sportowych emocji.- informuje Izabela Chechelska















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)



