W piątek 13 lutego o godz. 18:00 w hali MOSiR przy ul. Bończyka 32z w Mysłowicach wystąpi Kabaret Skeczów Męczących z premierowym programem przygotowanym z okazji 20-lecia działalności.
– „Jeszcze nigdy nie było tak dobrze” – zapowiada Kabaret Skeczów Męczących.
Nowe widowisko ma być podsumowaniem dwóch dekad obecności kabaretu na scenie i próbą pokazania tego, co przez lata przyciągało publiczność w kraju i za granicą. W niemal dwugodzinnym programie znajdą się premierowe skecze, obserwacje społeczne oraz charakterystyczne dla grupy bezkompromisowe żarty. Twórcy zapowiadają także intensywny kontakt z widownią, która – jak podkreślają – stanowi integralną część każdego występu na żywo.
Jubileuszowy program kierowany jest zarówno do wiernych fanów, jak i osób, które nie miały jeszcze okazji zobaczyć kabaretu na scenie.
Szczegóły wydarzenia i bilety dostępne są na stronie Kup Bilecik.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













