fot.pixabay

Przed nami drugi i ostatni tydzień zimowych ferii. Jednak zamiast martwić się zbliżającym się powrotem do szkoły, wykorzystajcie ten czas na maksa! To idealna okazja, by spróbować czegoś nowego. Od dawna chcecie nauczyć się tańczyć? Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ma coś specjalnie dla Was!

W rozkładzie jazdy na drugi tydzień ferii z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji znajdziecie aż pięć zajęć tanecznych. We wtorek i czwartek 19 i 21 lutego o godz. 11 w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Bończyka spotkają się „Balerinki”, czyli najmłodsze, bo 4-6-letnie entuzjastki tańca, które próbują swoich sił w balecie. – Zajęcia prowadzi Marta Krzystek, która regularnie współpracuje ze szkołami i przedszkolami. A jako że „Balerniki” stanowią stały punkt całorocznej oferty MOSiR-u, każdy, kto przyjdzie i połknie bakcyla, po feriach będzie mógł kontynuować naukę baletu we wtorki o godz. 17 – mówi Anna Berzowska z MOSiR.

Natomiast w poniedziałek, środę i piątek 18, 20 i 22 lutego odbędą się zajęcia tańca nowoczesnego ze szkołą iFly. O godz. 12.30 startuje grupa młodsza (4-7 lat), a godzinę później grupa starsza (od lat 8). W tym tygodniu zaplanowane są zajęcia na trampolinach, breakdance i jazz. – Szkoła tańca iFly również ma ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, co stanowi dla niej najlepszą rekomendację – podkreśla Anna Berzowska.

Co najważniejsze, wszystkie zajęcia taneczne są bezpłatne i otwarte – nie obowiązują na nie żadne zapisy. Pełny harmonogram ferii z MOSiR znajdziecie na www.mosir.myslowice.pl.

tekst: Aleksandra Olszewska