W Mysłowickim Ośrodku Kultury walentynki można było spędzić iście po mysłowicku, czyli przy dźwiękach muzyki. Usłyszeliśmy Roboty na Wysokości, Lab oraz songwritera Marka Mantrę. W holu głównym MOK-u pojawiła się też fotobudka zarówno dla zakochanych, jak i dla singli. Zobaczcie fotogalerię z tego wydarzenia.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)








































































