fot.pixabay

Choć przez ostatnie dni w Mysłowicach niemalże mogliśmy zapomnieć, że nadal trwa zima – narciarze nie mają powodu do smutku. Stoki pokryte są grubą warstwą śniegu, a górale tylko zachęcają do zimowego szaleństwa. Do spróbowania swoich sił na nartach zachęca także MOSiR. Wraz z mysłowicką jednostką można wybrać się na wycieczkę, podczas której nauczymy się bezpiecznie zjeżdżać na nartach.

W planie są dwie wycieczki: w środę 20 marca do Wisły (Cieńków) oraz w sobotę 23 lutego do Ustronia (czantoria). Udział w zorganizowanej wycieczce to nie lada gratka przede wszystkim dla mysłowiczan, którzy jeszcze nie potrafią, a chcieliby się nauczyć jazdy na nartach pod czujnym okiem doświadczonego instruktora.

Z lekcji na stoku mogą skorzystać zarówno dzieci jak i dorośli. Dużym atutem wycieczki jest to, że nie trzeba martwić się o transport i organizację, gdyż za to odpowiada MOSiR. Ponadto niedoświadczeni w wyborze odpowiedniego sprzętu mieszkańcy mogą skorzystać z porad organizatora.

Koszt udziału w jednodniowej wycieczce dziecka wynosi 20 złotych, a osoby dorosłej 30 złotych. Odpowiedzi na wszelkie pytania uzyskamy pod nr tel.: +48 (32) 31-71-802, 22-22-058.

Poznaj:

Regulamin wyjazdu na narty

Zgoda rodziców na udział w wyjeździe na narty (poniżej 16 roku życia)

Zgoda rodziców na udział w wyjeździe na narty (powyżej 16 roku życia)