fot.pixabay

Masażysta, asystent osoby niepełnosprawnej, opiekun medyczny – myśleliście kiedyś o zdobyciu takich kwalifikacji? Jeśli tak, to jest idealny moment, by plany wcielić w życie. Szkoła Policealna Socius Jezuitów w Mysłowicach ma ostatnie wolne miejsca na te kierunki, a kształcenie jest zupełnie darmowe.

– Organizujemy ciekawe i bezpłatne kursy oraz szkolenia dla mieszkańców Mysłowic i nie tylko. Jeszcze tylko do końca lutego trwa rekrutacja na darmowe zajęcia – mówi Dawid Chajec z Jezuickiego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Mysłowicach.

Co ważne, by zapisać się na bezpłatne zajęcia, nie trzeba mieć świadectwa dojrzałości ani zdawać żadnych egzaminów. Kursy ruszają już w marcu. Jednak należy się spieszyć z zapisami, bo wolnych miejsc nie zostało wiele.

– Można u nas skończyć roczne bądź dwuletnie kursy pod okiem wykwalifikowanych specjalistów, zakończone certyfikowanym państwowym dyplomem oraz uzyskaniem tytułu zawodowego na kierunkach technik masażysta, asystent osoby niepełnosprawnej czy opiekun medyczny – wylicza Dawid Chajec.

Wszelkie szczegóły dotyczące oferty i rekrutacji Szkoły Policealnej Socius Jezuitów w Mysłowicach, w tym także kwestionariusz zgłoszeniowy, znajdziecie tutaj.

 

tekst: Aleksandra Olszewska