Tradycja wieczorów jazzowych w Kultowym Kinoteatrze Znicz sięga do lat 90. Teraz z nową energią zarówno mistrzowie, jak i przedstawiciele nowej generacji tego gatunku spotkają się z publicznością w ramach nowego cyklu „Czwartki jazzowe”, który rozpocznie się już w marcu. Opowiedzą o nim Natalia Baranowska z Mysłowickiego Ośrodka Kultury oraz Daniel Ryciak, prezes stowarzyszenia Śląski Jazz Club.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)











