Policjanci ruchu drogowego mysłowickiej komendy zatrzymali nietrzeźwego kierującego Fiatem. 45-letni mieszkaniec Sosnowca w wydychanym powietrzu miał 1,3 promila. Za jazdę po pijanemu stracił już prawo jazdy i stanie przed sądem. Grozi mu do 2 lat więzienia.
W środę około godziny 14:30 na ul. Zachęty mundurowi z mysłowickiej drogówki zatrzymali do kontroli Fiata.
Kierującym okazał się 45-letni mieszkaniec Sosnowca. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie mężczyzny dało wynik 1,3 promila. Mężczyzna stracił już prawo jazdy, a za złamanie prawa będzie odpowiadał przed sądem.- informuje
Za jazdę po pijanemu grozi mu do 2 lat więzienia.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)



