Podobnie jak w latach poprzednich i w tym roku w Gimnazjum nr3 zorganizowano Międzyszkolny Literacki Konkurs Walentynkowy. Konkurencje były różnorodne, tak by uczniowie mogli jak najlepiej się wykazać.
Pierwsze miejsce w tym roku zdobyła drużyna z Gimnazjum nr 5. Na drugim miejscu uplasowały się uczennice z Gimnazjum Dwujęzycznego, miejsce trzecie należało do Gimnazjum nr 2. Jako że literackie walentynki w naszym gimnazjum to już tradycja, uczniowie już dziś zapraszają młodzież do udziału w przyszłorocznym konkursie.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)



