„Anielska ławeczka” – taki tytuł nosi najnowszy tomik poezji mysłowiczanki z Ławek Gabrieli Kotas. Poetka promowała go w czwartkowe popołudnie w Miejskiej Bibliotece Publicznej.
W każdym pojedynczym dniu możemy odnaleźć małe radości i w każdej chwili możemy spotkać na swojej drodze anioły, czyli dobrych, życzliwych nam ludzi – o tym traktują wiersze zawarte w zbiorze „Anielska ławeczka”. O tym także opowiadała Gabriela Kotas podczas spotkania autorskiego 7 marca w filii Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Mikołowskiej. Przybyli na spotkanie czytelnicy mieli okazję nie tylko porozmawiać z poetką, ale także wysłuchać czytanych przez nią utworów. Zobaczcie naszą galerię zdjęć z tego wydarzenia.
Tekst: Aleksandra Olszewska















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)





















