Przyleciała wraz z bocianami i żurawiami. Czuć ją w powietrzu, w ogródkach działkowych i parkach. Pokażcie, jak wiosna wygląda u Was. Wysyłajcie Wasze zdjęcia. Autorzy trzech najciekawszych wiosennych zdjęć dostaną od nas nagrody!

Astronomiczna przyszła już wczoraj o godz. 22.58. Dziś wiosna jest już oficjalnie w naszych kalendarzach! Alergicy cieszą się może trochę mniej, ale dla innych to chyba dobra wiadomość.

Czekamy na Wasze wiosenne zdjęcia lub wspomnienia pierwszego dnia wiosny na fotografiach. Wysyłajcie je do nas w wiadomościach prywatnych na Facebooku lub mailem na redakcja@itvm.pl. Wybierzemy trzy najładniejsze fotki, które nagrodzimy podwójnymi zaproszeniami do mysłowickiego Oh Kina oraz szlagierowymi upominkami od radia Fest! Konkurs trwa do niedzieli 24 marca włącznie.

AKTUALIZACJA, 26 MARCA

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszej wiosennej zabawie! Wasze zdjęcia są fantastyczne! Znajdziecie je tutaj.
 
Sprawdźcie swoje skrzynki mailowe lub wiadomości prywatne – napisaliśmy już do zwycięzców – Agnieszki, Angeli i Anety – w sprawie odbioru nagród.