W piątek 27 marca w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Laryszu pojawił się defibrylator AED, zakupiony dzięki zbiórce środków.
Urządzenie ma zwiększyć bezpieczeństwo uczniów i pracowników szkoły oraz umożliwić szybką reakcję w sytuacjach zagrożenia życia.
Tego samego dnia w placówce odbyła się także akademia wiosenna. Uczniowie zaprezentowali przedstawienie „Królewna Śnieżka” w gwarze śląskiej, a także wręczono nagrody w konkursie plastyczno-technicznym „Skarpetka nie do pary”, nawiązującym do Światowego Dnia Zespołu Downa.


























![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













