W piątek 27 marca w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Laryszu pojawił się defibrylator AED, zakupiony dzięki zbiórce środków.

Urządzenie ma zwiększyć bezpieczeństwo uczniów i pracowników szkoły oraz umożliwić szybką reakcję w sytuacjach zagrożenia życia.

Tego samego dnia w placówce odbyła się także akademia wiosenna. Uczniowie zaprezentowali przedstawienie „Królewna Śnieżka” w gwarze śląskiej, a także wręczono nagrody w konkursie plastyczno-technicznym „Skarpetka nie do pary”, nawiązującym do Światowego Dnia Zespołu Downa.