Wśród nas jest wielu mieszkańców, którzy nie mają z kim zasiąść do świątecznego stołu. Z myślą o nich Szyb Bończyk po raz szósty wraz z wolontariuszami i sponsorami przygotuje śniadanie wielkanocne. W tym roku zostaną także zaproszeni goście z Ukrainy, którzy aktualnie przebywają w naszym mieście. O przygotowaniach opowiedzą organizatorzy Aneta i Maciej Sikorowie, właściciele Szybu Bończyk oraz bistra Braks.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












