Dziś na scenie Mysłowickiego Ośrodka Kultury stanął i rozbawił publiczność Mieszko Minkiewicz.
Publiczność dla gościa wieczoru rozgrzał Robert Żuchowski. Gdy na scenie pojawił się już Mieszko Minkiewicz, w ramach swojego kultowego programu „Lajcik” opowiedział m.in. zabawne anegdotki i historyjki o straży miejskiej.
Sądząc po salwach śmiechu, widownia była zachwycona. To był zdecydowanie udany wieczór.

























![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












