Angelika Madej skończyła 100 lat. Z okazji urodzin odwiedził ją prezydent miasta Edward Lasok, zastępca przewodniczącego Rady Miasta Wiesław Tomanek, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Ewa Nowakowska-Mazelon oraz ks. Rafał Ryszka.
Pani Angelika urodziła się 11 kwietnia 1917 roku w dzielnicy Morgi, a obecnie mieszka z córką na Bończyku. Solenizantka prawie 20 lat pracowała w KWK Mysłowice, bo jak mówi żadnej pracy się nie bała. Wychowali z mężem Stanisławem troje dzieci, żyje dwójka – córka i syn. Ma dwoje wnucząt i jednego prawnuka.
Jest bardzo pogodną osobą, lubiącą czytać i wspominać dawne czasy. Jak na swój wiek solenizantka cieszy się dobrym zdrowiem i pogodą ducha.
– Bardzo się cieszę z niespodzianki jaką sprawiła mi ta wizyta, dziękuję – mówiła Pani Angelika.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)


