W czwartek o godzinie 8.00 w Urzędzie Miasta Mysłowice rozpoczęła się ewakuacja wszystkich pracowników. Powodem jest podejrzenie o podłożeniu materiałów wybuchowych.
– Informacja o podłożeniu bomby została wysłana do urzędu miasta mailowo. Zaraz po jej odczytaniu powiadomiono wszystkie służby bezpieczeństwa – mówi Anna Górny, rzecznik prasowy Urzędu Miasta Mysłowice.
Policja i straż pożarna przeszukują obecnie budynek magistratu pod kątem ewentualnych ładunków wybuchowych.
[Aktualizacja, godz. 11] Alarm okazał się fałszywy. Urzędnicy wrócili już do pracy.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













