fot.mat.org

Angelika Madej świętowała 11 kwietnia 101. urodziny. Pani Angelika jest aktualnie najstarszą mieszkanką Mysłowic. Z okazji urodzin, z życzeniami i bukietem kwiatów, odwiedzili solenizantkę prezydent Edward Lasok i kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Ewa Nowakowska – Mazelon.

Pani Angelika urodziła się 1917 roku w Morgach, obecnie mieszka z córką i jej rodziną na Bończyku. Prawie 20 lat pracowała na KWK Mysłowice, wychowali z mężem Stanisławem troje dzieci, żyje dwójka – córka i syn. Mysłowiczanka ma dwoje wnucząt i jednego prawnuka. Nadal, mimo upływających lat, jest bardzo pogodną osobą. Dzięki bardzo dobrej opiece bliskich trzyma się znakomicie, świetnie pamięta wiele rzeczy, nawet swoje setne urodziny i gości, którzy na nich byli. Znowu, tak jak rok temu, bardzo ucieszyła się z przyjazdu gości z urzędu dziękując im za pamięć o jej urodzinach.

– To my się cieszymy, że możemy odwiedzić naszą najstarszą mieszkankę, jest to dla nas zaszczyt i bardzo miły obowiązek – powiedział prezydent Lasok.