fot.MBP Mysłowice

„Marzenia się nie spełniają. Marzenia się spełnia” – takie motto towarzyszyło spotkaniu autorskiemu, które odbyło się w bibliotecznej filii nr 11 z pisarką Magdaleną Majcher – autorką powieści obyczajowych, recenzentką, blogerką i redaktorką.

Zrezygnowała z pracy na etacie i postanowiła zacząć spełniać swoje marzenia. Robi w życiu to, co kocha: pisze, ale nie tylko książki. Jej recenzje, wywiady i artykuły ukazują się regularnie w portalach internetowych i w prasie, a opowiadania są publikowane w czasopismach kobiecych. Magdalena Majcher jest autorką poczytnych i lubianych powieści, m.in. „Stanu nie! błogosławionego”, „Matki mojej córki” oraz czterotomowego cyklu powieściowego „Wszystkie pory uczuć”.

W swoich powieściach nie boi się poruszać trudnych tematów i głośno o nich mówić, przeważnie są to historie bardzo życiowe i wartościowe, w których ostrzega i radzi. Na bibliotecznym spotkaniu autorka promowała swoją najnowszą powieść „Wiosnę”, pokazuje w niej to, co w życiu powinno być najważniejsze.