Szkoła Podstawowa nr 2 im. B. Prusa przygotowuje się do jubileuszu 110-lecia placówki. Obchody odbędą się w piątek, 24 maja.
Z tej okazji dyrekcja zaprasza zarówno absolwentów, jak również obecnych i przyszłych uczniów z rodzicami, a także nauczycieli, sympatyków szkoły, mieszkańców dzielnicy Stare Miasto oraz środowiska lokalne do udziału w uroczystościach z okazji 110-lecia. Obchody rozpoczną się o godzinie 12.00 mszą św. w kościele Mariackim, następnie od godziny 13.00 uroczystość będzie kontynuowana w murach szkolnych przy ul. Piastowskiej 7.
















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













