Weekend majowy to dobra okazja, żeby wyjechać na wycieczki z rodziną lub przyjaciółmi. Z tej okazji Koleje Śląskie, PKP Intercity oraz POlREGIO przygotowały specjalną ofertę dostępną w tym czasie.
Koleje Śląskie w dniach od 26 kwietnia do 5 maja przygotowały akcję „Solo Plus na Majówkę” w której można będzie skorzystać z tańszych biletów umożliwiających nielimitowane przejazdy Kolejami Śląskimi przez cały dzień. Kupując bilet w aplikacji “Kaeśka” za 40 zł każda kolejna osoba (maksymalnie 5 osób) będzie mogła kupić bilet za 20 zł. Promocyjna oferta obejmuje wszystkie połączenia Kolei Śląskich, z wyjątkiem transgranicznego odcinka Chałupki – Bohumin.
PKP Intercity oferuje w okresie majówki, zniżki 30% na przejazdy grupowe od 2 do 5 osób.
Przewoźnik POLREGIO oferuje w dniach od 1 do 4 maja kod zniżkowy na zakup biletów taniej o 20%. Kod jest dostępny na stronie internetowej przewoźnika oraz na Facebooku i Instagramie POLREGIO.
Dodatkowo Koleje Śląskie oraz PKP Intercity zapowiedziały uruchomienie dodatkowych połączeń w turystyczne miejscowości.
autor: Natalia Gąsiorczyk















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)



