Mieszkańców Mysłowic zachęcamy do udziału w miejskich obchodach święta 3. maja. Prezydent miasta zachęca wszystkich mieszkańców do włączenia się w obchody tego ważnego, narodowego święta.
Obchody rozpocznie uroczysta msza święta za ojczyznę. Zostanie ona odprawiona o godzinie 9:30 w Kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa. Później, o 10:30 w Miejscach Pamięci Narodowej nastąpi złożenie kwiatów.
Obchodom towarzyszyć będzie akompaniament Orkiestry Dętej KWK „Mysłowice-Wesoła”.
https://vimeo.com/266829691
















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













