Służba w ochotniczej straży pożarnej nie jest prosta, ale przynosi wiele satysfakcji. OSP Mysłowice-Janów poszukuje osób pełnoletnich i chętnych do niesienia pomocy. Spotkanie informacyjne odbędzie się 8 maja o godz. 10 w remizie przy ul. Bolesława Chrobrego 11.
Poszukiwane są osoby mieszkające w północnej części Mysłowic i będące w stanie w kilka minut pojawić się w remizie. Oprócz pełnoletności, aby zostać strażakiem, wymagany jest dobry stan zdrowia, odwaga i chęć niesienia pomocy. Do naboru przystąpić mogą kobiety i mężczyźni.
Szczegóły dołączenia do ochotniczej straży zostaną omówione na spotkaniu informacyjnym 8 maja o godz. 10 na Janowie, przy ul. Bolesława Chrobrego 11.
Tekst: Dominika Nowicka















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













