Muzyka lat 70., mnóstwo emocji i wyjątkowa atmosfera towarzyszyły XV Festiwalowi Muzycznemu „Pod Kluczem”, który odbył się w Mysłowickim Ośrodku Kultury przy ul. Grunwaldzkiej.
Na scenie wystąpili dzieci i młodzież, prezentując przygotowane utwory i programy artystyczne. Jubileuszowa edycja wydarzenia odbywała się pod hasłem „Do grającej szafy grosik wrzuć!” i nawiązywała do przebojów lat 70. Nie brakowało wzruszeń, radości i żywiołowych reakcji publiczności.
Festiwal od lat ma charakter integracyjny i edukacyjny, tworząc przestrzeń do wspólnego przeżywania muzyki oraz prezentacji talentów młodych uczestników.
Organizatorem wydarzenia był Zespół Szkół Specjalnych im. Janusza Korczaka w Mysłowicach.
Zdjęcia: Daria Maciejewska i UM Mysłowice.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)
















































