W hali MOSiR Mysłowice przy ul. Jasińskiego odbył się Międzywojewódzki Turniej Mistrzostw Młodzików w zapasach w stylu klasycznym – Memoriał im. Pawła Jasińskiego. W zawodach wystartowało 27 klubów z czterech województw regionu B, a zdobywane punkty zaliczane są do współzawodnictwa sportowego.

Na matach rywalizowali najlepsi młodzicy z kraju, a każda kategoria wagowa zgromadziła liczną obsadę, co przełożyło się na wysoki poziom sportowy i emocjonujące pojedynki. Organizatorzy podkreślali, że udział w takich zawodach to dla młodych zawodników cenna lekcja doświadczenia, oswajania się ze stresem i budowania sportowego charakteru.