Z uwagi na duże zainteresowanie akcją: „Bądź zdrowy na wiosnę”, Mysłowickie Centrum Zdrowia zaprasza pacjentów na drugą edycję darmowych badań. Akcja potrwa od 15 do 30 maja 2014 roku.
Bez skierowania i bez długich kolejek. Do końca maja, mieszkańcy Mysłowic mogą za darmo skorzystać z podstawowych badań: EKG, RTG, mierzenie poziomu cukru i ciśnienia. Wystarczy umówić się na wizytę, telefonując na nr 32 222 54 77 a następnie zabrać ze sobą dowód osobisty. Badania potrwają od 15 do 30 maja. Odbywać się będą w godzinach 9:00-15:00.
Po wykonaniu badania i konsultacji medycznej, w razie potrzeby pacjenci będą kierowani do lekarza specjalisty.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












