Ruszył już sezon plenerowych imprez, kolejną okazją do wypoczynku i zabawy na świeżym powietrzu będzie Piknik Rodzinny, na który zaprasza społeczność Gimnazjum nr 5 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Mysłowicach.
Impreza odbędzie się w najbliższą sobotę, 27 maja. Wspólna zabawa, do której gimnazjaliści zapraszają wszystkich mysłowiczan, rozpocznie się o godzinie 14:00, a jej koniec zaplanowano na godz. 18:00.
W programie przewidziano wiele atrakcji. Będą wśród nich między innymi występy gimnazjalistów. Ci, którzy lubią adrenalinę i fizyczną aktywność, z pewnością z chęcią skorzystają z toru paintballowego. Stracone tam kalorie będzie można uzupełnić przy stoiskach ze smakołykami. Organizatorzy przewidują także loterię, dzięki której uczestnicy opuszczą zabawę z ciekawymi fantami. Na pikniku nie będą się nudzić także najmłodsi. Na dzieci czekać będzie dmuchany zamek oraz malowanie twarzy.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












