Wiosenne porządki w mieście trwają w najlepsze. Tym razem społecznicy wysprzątają Rymerę. Jeśli chcesz się do nich przyłączyć, zarezerwuj sobie czas w sobotni poranek.
13 maja członkowie fundacji Bajtel – Mysłowice Pomagają wspólnie z uczniami SP 9 i okolicznymi mieszkańcami porządkowali ul. Morcinka. W najbliższą sobotę 27 maja razem z radną Agnieszką Harmatą zapraszają wszystkich chętnych do sprzątania na Rymerze. Zbiórka o godz. 10:00 przy placu zabaw w okolicach ul. Górniczej 20. Nad przebiegiem prac jak zwykle będą czuwali pracownicy Zakładu Oczyszczania Miasta Mysłowice.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













