Nowo wybrana Rada Dzielnicy Bończyk-Tuwima ma już za sobą pierwsze posiedzenie, na którym wybrany został m.in. jej zarząd.
– Przewodniczącą rady dzielnicy została Małgorzata Ciszak, a jej zastępczynią Agnieszka Sorek. Przewodniczącą zarządu wybrano Annę Kozłowską. Zastępczynią przewodniczącej zarządu została Magdalena Jezuita-Bukowska, a sekretarzem Sebastian Górniak. Członkiem zarządu został również Marian Panas – relacjonuje Rada Dzielnicy Bończyk-Tuwima.
Podczas pierwszego spotkania dzielnicowi radni wybrali również komisję rewizyjną, w skład której weszli Krystyna Kodzis, Damian Wicher i Michał Bętkowski.
W spotkaniu uczestniczyli również mysłowiccy radni: Agnieszka Harmata, Anna Kaczmarzyk, Sebastian Roncoszek i Wiesław Tomanek, a także kierownik kancelarii rady miasta Adam Gąsiorek oraz mieszkańcy.
Więcej o wyborach do Rady Dzielnicy Bończyk-Tuwima przeczytacie tutaj.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













