Zarząd Katowickiego Holdingu Węglowego podjął decyzję o 3 procentowej podwyżce dla wszystkich pracowników kopalń i zakładów KHW S.A. oraz o wypłacie z okazji XX -lecia powstania spółki jednorazowej premii dla każdego pracownika w wysokości 1000 zł.
Katowicki Holding Węglowy podjął taką decyzję wychodząc naprzeciw oczekiwaniom załogi spółki. Podwyżki i premie zostały ustalone w oparciu o możliwości i sytuację ekonomiczno– finansową holdingu. Zarząd równocześnie tłumaczy, że ta decyzja wyczerpuje możliwości finansowe spółki w tym trudnym dla górnictwa okresie.
















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)


