W filii Mysłowickim Ośrodku Kultury na Brzezince, Izabela Sobota zrealizowała teledysk do swojego debiutanckiego singla. Artystka podkreśla, że miejsce ma dla niej szczególne znaczenie, ponieważ właśnie tam stawiała pierwsze kroki jako wokalistka. Klip zapowiada jej pierwszą płytę, a sama Izabela Sobota zapowiada nową, bardziej osobistą odsłonę twórczości opartą na emocjonalnych doświadczeniach.