Już jutro od godziny 15:00 w Parku Zamkowym rozbrzmiewać będzie muzyka chrześcijańska.
„Bądź jak Jezus!” jest koncertem ewangelizacyjnym, który po raz kolejny zawita do Mysłowic. To miejsce spotkania nie tylko z muzyką, ale i z drugim człowiekiem. Jak zapewniają organizatorzy, celem koncertu jest budowanie jedności w wymiarze religijnym, rodzinnym i społecznym.
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, a na uczestników czekają również liczne atrakcje między koncertami, takie jak: miasteczko dla dzieci, strefa gastronomiczna i strefy sprzyjające rozmowom.
Na scenie wystąpią: Planetboom z Australii, Maleo Reggae Rockers, Marcin Styczeń, Tomek Kamiński, chór gospel „Z Miłości” oraz Piotr Prauzner-Bechcicki.
Więcej informacji na stronie organizatora: https://www.facebook.com/badzjakjezus/















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












