Już jutro od godziny 15:00 w Parku Zamkowym rozbrzmiewać będzie muzyka chrześcijańska.

„Bądź jak Jezus!” jest koncertem ewangelizacyjnym, który po raz kolejny zawita do Mysłowic. To miejsce spotkania nie tylko z muzyką, ale i z drugim człowiekiem. Jak zapewniają organizatorzy, celem koncertu jest budowanie jedności w wymiarze religijnym, rodzinnym i społecznym.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, a na uczestników czekają również liczne atrakcje między koncertami, takie jak: miasteczko dla dzieci, strefa gastronomiczna i strefy sprzyjające rozmowom.

Na scenie wystąpią: Planetboom z Australii, Maleo Reggae Rockers, Marcin Styczeń, Tomek Kamiński, chór gospel „Z Miłości” oraz Piotr Prauzner-Bechcicki.

Więcej informacji na stronie organizatora: https://www.facebook.com/badzjakjezus/