W piątek około godziny 18.00 na ulicy Oświęcimskiej doszło do kolizji z udziałem autobusu linii 931 i Fiata Seicento.
– Kierujący Fiatem Seicento włączając się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu autobusem linii 931, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Kierowca fiata został ukarany mandatem w wysokości 500 zł. Jedna z pasażerek autobusu trafiła do Szpitala nr 2. Po przebadaniu przez lekarza została zwolniona do domu. – informuje asp. Paweł Szyja, rzecznik prasowy KMP w Mysłowicach.
Kilka zdjęć ze zdarzenia otrzymaliśmy od naszego widza „saltescanal” na platformę Sygnał 24!















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)


