W ubiegłym tygodniu, na terenie tutejszej jednostki penitencjarnej odbył się koncert muzyki hip-hopowej połączony z autorskim spotkaniem poświęconym profilaktyce uzależnień od narkotyków, alkoholu a także przemocy.
Bohater spotkania, Pan Marcin Tyburczy podzielił się z osadzonymi – licznie zgromadzonymi na spotkaniu – świadectwem swojego życia. Aktualnie Marcin jest członkiem Fundacji „Latarnia” podejmującej działania na rzecz osób wykluczonych społecznie, bezdomnych, uzależnionych oraz byłych skazanych.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)











