W Powstańczej Strefie Pamięci przy ul. Bytomskiej odbyły się mysłowickie obchody Narodowego Dnia Powstań Śląskich.
W Powstańczej Strefie Pamięci przy ul. Bytomskiej kwiaty złożyli m.in. wiceprezydenci Mysłowic Wojciech Chmiel i Mateusz Targoś. W uroczystości uczestniczyli również przedstawiciele Rady Miasta Mysłowice, Mysłowickiej Rady Seniorów, Młodzieżowej Rady Miasta Mysłowice, organizacji pozarządowych, służb mundurowych oraz mysłowickich szkół.
Spotkanie było okazją do oddania hołdu uczestnikom Powstań Śląskich i przypomnienia ich wkładu w historię regionu.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












































