Reprezentanci Roan Fight Club Mysłowice wrócili z zawodów Copa Silesia z medalami i wysokimi lokatami w swoich kategoriach.
Najwyższe miejsca zajęli Tymoteusz Marchewka (GI), Weronika Stajniak (NO GI) oraz Natalia Minol, która zwyciężyła zarówno w formule GI, jak i NO GI. Srebrne medale zdobyli Igor Sadłowski, Oliwier Zoremba, Amelia Selwat oraz Jowita Kohn w obu formułach. Wojtek Stajniak wywalczył trzecie miejsce w formule NO GI. Tuż za podium znaleźli się Dariusz Średziński, Angelika Niezgoda oraz Wojtek Stajniak w formule GI.
Start w Copa Silesia był kolejną okazją dla zawodników mysłowickiego klubu do rywalizacji i zdobywania doświadczenia na macie.























![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)



