Dziś we wszystkich mysłowickich szkołach uroczyście zakończył się rok szkolny 2025/2026. Był to dzień pełen podsumowań, gratulacji oraz radości z rozpoczynających się wakacji.
Podczas uroczystych apeli wręczono świadectwa, nagrody i wyróżnienia uczniom, którzy osiągnęli sukcesy w nauce, sporcie oraz aktywnie angażowali się w życie swoich szkół. Nie zabrakło również podziękowań dla nauczycieli, pracowników oświaty i rodziców za ich codzienny trud i wsparcie.
W uroczystości zakończenia roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 9 im. Bernarda Świerczyny uczestniczył Dariusz Wójtowicz, Prezydent Mysłowic. Z kolei w II Liceum Ogólnokształcącym im. Powstańców Śląskich obecny był Wojciech Chmiel, I Zastępca Prezydenta Miasta Mysłowice, który wspólnie z uczniami i nauczycielami podsumował mijający rok szkolny.
Choć był to rok pełen wyzwań, dziś na twarzach uczniów dominowały uśmiechy i ekscytacja związana z rozpoczynającym się letnim wypoczynkiem. Poniżej znajdziecie fotorelację.
















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













