Jak co roku Muzeum Miasta Mysłowice przygotowało wakacyjną ofertę dla grup zorganizowanych. Uczestnicy letnich zajęć wcielą się w role powstańców śląskich, dowiedzą się, jak efektywnie uczyć się historii, obejrzą filmy produkcji mysłowickiego muzeum, a nawet zagłębią się w tajniki alpinizmu i własnoręcznie wykonają witraże. O wszystkich szczegółach akcji „Lato w muzeum” przeczytacie na plakacie poniżej.
















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













