fot.arch,itvm

Choć pogoda nie rozpieszcza, i od kilku dni nad Mysłowicami widać głównie chmury, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji postanowił rozgonić je wspólną zabawą na świeżym powietrzu! Kilka godzin swawoli z harcerzami, animacje i wszystkie atrakcje, jakie oferuje Park Słupna – to Wasze pociechy zastaną na miejscu już w najbliższą sobotę (30.06) od 11:00 do 13:00.

– Harcerze poprowadzą gry i zabawy, nie obawiamy się pogody – mimo, że ostatnio bywa chłodniej, i tak zachęcamy małych mysłowiczan do spędzania przyjemnie czasu w Parku Słupna i korzystania ze wszystkich atrakcji – mówi Paweł Gawęda, Zastępca Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Do dyspozycji maluchów będzie dmuchaniec, z którego będą mogły korzystać do woli za darmo.  Ruchliwe szkraby z pewnością chętnie spędzą też czas w parku linowym, na placu zabaw czy tyrolce. Na wodzie pojawiły się już także łódeczki, rowerki wodne i kajaki. Na terenie parku stanął też basen z kulami wodnymi i pierwszy basen do ochłody dla wszystkich.