W poniedziałek 11 lipca pod kapliczką Jarlików odbyła się konferencja prasowa podsumowująca wywóz niebezpiecznych odpadów ze składowiska w Brzezince. W konferencji uczestniczyli ministrowie: Michał Wójcik, Michał Woś i Jacek Ozdoba oraz prezydent Mysłowic Dariusz Wójtowicz.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)




















