W związku z trwającą przebudową linii tramwajowej nr 14, w rejonie skrzyżowania ulic Bytomskiej i Świerczyny, przy parafii św. Krzyża zostały wprowadzone zmiany w organizacji ruchu.
Przejazd przez torowisko przy wjeździe do Szpitala nr 2 został zamknięty. Dodatkowo na ul. Świerczyny wprowadzono ruch wahadłowy sterowany sygnalizacją świetlną.
Prosimy o ostrożność i zwracanie uwagi na oznakowanie.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













