Miłość, prawa kobiet, ekologia, konsumpcjonizm. Ta artystka chętnie sięga po ważne tematy współczesnego świata. To wszystko podaje na tacy z R&B, hip-hopem i elektroniką. Rok temu powróciła z albumem „Odwilż”. Mowa o Paulinie Przybysz, która opowiedziała o swojej płycie przy okazji 9. edycji festiwalu AlterFest. Rozmawia Agnieszka Maliszczak-Hanzel.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












