W budynku Urzędu Miasta przy ul. Powstańców trwa remont elewacji wejścia Biura Obsługi Mieszkańca. Prace według planu mają trwać do połowy sierpnia. W tym czasie przejście w tym miejscu jest nieczynne, a mieszkańcy mogą wejść do urzędu przez wejście główne. Koszt inwestycji wynosi 4100 zł.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)


