Mysłowiccy policjanci w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” ponownie odwiedzili dzieci w trakcie półkolonii organizowanych przez Mysłowicki Ośrodek Kultury. W czasie spotkań mundurowi zwracali szczególną uwagę na bezpieczeństwo podczas wakacyjnego wypoczynku.
We wtorek, 2 sierpnia, profilaktyk i dzielnicowy z mysłowickiej komendy ponownie odwiedzili podopiecznych półkolonii organizowanych przez Mysłowicki Ośrodek Kultury, tym razem w filiach w Dziećkowicach i w Brzezince. Policjanci w trakcie spotkań z dziećmi poruszyli tematykę akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”, przypominając o tym, jak należy się zachowywać w trakcie wakacyjnego wypoczynku zarówno nad wodą, jak i w górach czy w mieście.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












