W tym tygodniu w naszym studiu na świeżym powietrzu rozmawiamy z niezwykłymi gośćmi – detektywem, wokalistą oraz młodym organizatorem plenerowej imprezy. Wszystkich łączy jedna cecha: są z Mysłowic i kochają swoje rodzinne miasto. To już ostatnie wydanie wakacyjnego „Studia Lato” w tym roku. Wszystkim widzom serdecznie dziękujemy, a od września zapraszamy na nowe programy!
{mp4remote}/images/itvm/2013/07/studio-lato08.mp4{/mp4remote}















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)


