Za nami nie tylko, wielkie sportowe święto, ale także pamiętne wydarzenie – po raz pierwszy w wieloletniej historii wyścigu Tour de Pologne, kolarze przejechali przez Mysłowice. Na trasie mieszkańcy naszego miasta gorąco dopingowali sportowców, wiele osób uwieczniło to wydarzenie na zdjęciach i nagraniach. Kilka zdjęć otrzymaliśmy od naszych czytelników – Kamila Brzezińskiego i Grzegorza Palki, które prezentujemy w znajdującej się poniżej artykułu galerii.
Jeśli posiadacie Państwo ciekawe zdjęcia z wyścigu, wyślijcie je do nas, a uzupełnimy o nie galerię zdjęć.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












