fot. Hubertus Wake & Fun

Właśnie w takich okolicznościach przyrody będzie można poćwiczyć już w najbliższą i każdą kolejną niedzielę do końca wakacji na Hubertusie.

Joga na Teatralnej oraz Hubertus Wake & Fun zapraszają na intensywną praktykę jogi.

– Nie jest to zwykła joga, z jaką spotkać się możecie w wielu okolicznych studiach tej formy aktywności fizycznej. To niecodzienna, zaskakująca, wymagająca, dająca mnóstwo frajdy i satysfakcji mieszanka jogi, kalisteniki i movementu – tłumaczą organizatorzy.

Zajęcia, które wystartują o godz. 17, poprowadzi Adam Rogulski, jogin nieszablonowy, pasjonat karate, tańca współczesnego i najróżniejszych form ruchu. Jak zapowiada, istnieje spore prawdopodobieństwo wykonywania części zajęć w wodzie.

Jeśli pogoda na to pozwoli, organizatorzy planują zapraszać wszystkich chętnych na popołudnia z jogą w każdą niedzielę o godz. 17, co najmniej do końca wakacji. Co ważne, na hasło „Joga Wake & Fun” wstęp jest bezpłatny.

– Należy ze sobą przynieść stroje kąpielowe, ręczniki, maty, choć prawdopodobnym jest, że maty okażą się zbędne. Zajęcia są dostępne dla wszystkich, bez względu na wiek, doświadczenie, sprawność fizyczną – zapewniają organizatorzy.

Więcej informacji tutaj.