Już dzisiaj o godzinie 18.00 w Parku Zamkowym czeka na mieszkańców Mysłowic wyjątkowy koncert w ramach cyklu NOWE STARE MIASTO. Na scenie pojawi się duet, który namieszał na polskiej scenie muzycznej – Sw@da x Niczos.
To oni zostali „wicemistrzami Eurowizji” w oczach fanów – ich udział w krajowych preselekcjach był jednym z najgłośniej komentowanych występów w tym roku. A nominacja do Fryderyka za album #INDAWOODS tylko potwierdziła ich rosnącą pozycję.
Publiczność usłyszy ich autorską, energetyczną fuzję podlaskiego folku i nowoczesnej elektroniki, która na żywo nabiera jeszcze większej mocy.
Tego wieczoru wystąpią także: Shoshana Rogala oraz zespół Wianek.
Wstęp na koncert jest wolny a wydarzenie sfinansowano z Mysłowickiego Budżetu Obywatelskiego w ramach projektu „Nowe Stare Miasto”.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












